ענבל חן – אדריכלות ועיצוב פנים

שמי ענבל חן, אדריכלית ומעצבת פנים למעלה מחמש עשרה שנים, במהלכן, יצרתי ועצבתי בתים למגורים וחללים מסחריים, בארץ ובעולם. לכל יצירה בעיצוב ובניה, אני מקבלת את ההשראה, מהאדם שבמרכזה. חשוב לי שירגיש בבית משלב התכנון, לאורך שלבי הבניה, עד לכרית הנכונה על הספה הנוחה. אני מאמינה שהבסיס לעיצוב נוח ונעים לחיים בו, טמון בהבנת צרכי הלקוח, טעמו האישי, אופיו המשפחתי או העסקי, מסגרת התקציב והזמן שלו והקפדה על כל אלו. לתפיסתי בתהליך תכנון מוצלח, הלקוח מקבל המחשה מקסימלית של התוצאה. זאת ברמת השרטוטים הפרטניים, המגע עם החומרים, ראיית האור והצבעים ובמיוחד של חלוקת החלל והזרימה בו.
אני מאמינה בעיצוב עמיד וגמיש לדינמיות של המתרחש בו, עיצוב שמתחשב בהתנהלות בחלל בהווה והשינויים המשפחתיים/ העסקיים בעתיד. עיצוב שהוא פרקטי, פונקציונלי ונותן במה נוחה לאופי ולסטייל של החיים בו.
תהליך בניה מוצלח, הוא כזה בו הלקוח, מרגיש בטוח ושקט בידיעה שאני בפיקוח עליון על הפרויקט למענו, מצוידת בהבנה טכנית מעמיקה, במגוון חומרים ושליטה בכל שכבות המבנה, מיזוג/חשמל/אינסטלציה/ בידוד/ תאורה וכל האלמנטים בבנייה. ידי תמיד על הדופק, מקפידה שהכל במקום ובזמן, עד לשלב הגימור המושלם. עיצוב פנים ואדריכלות הם עבורי, אמנות שבהמשך חיים בה. אהבתי לתחום, היא חלק בלתי נפרד מאהבתי לאנשים. אשמח להיפגש עמך, לקראת התהליך החשוב והמרגש שבפתח דלתך. לתת תשובות לכל שאלותיך, להבהיר ולדייק, את האתגר שלי ביצירת החלל שלך.

יצירת קשר עם ענבל חן - אדריכלות ועיצוב פנים

פרטי התקשרות
טלפון: 0536259142
כתובת: אליפלט 26, תל אביב
ענבל חן - אדריכלות ועיצוב פנים

יצירת קשר עם בית העסק

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן