הום סטיילינג מעצבים בית

הום סטיילינג ובשמו כפי שאנחנו רגילים לכנותו בטעות עיצוב פנים, הוא תחום שהולך וצובר תאוצה רבה, קהלי יעד שגדלים כל הזמן ואנשי מקצוע בתחום שלומדים להעריך את נחיצות הנושא. 

אדריכלים רבים לאחר סיום פרויקט בניית המבנה עוסקים בשינוי חללים פנימיים של הבית כבקשת הלקוח לשם סידור ביתם בצורה המיטבית שתועיל גם מבחינת הנראות של הבית וגם מבחינת התקנון שבהם האדריכלים דרושים לעמוד כמו למשל חיבורי חשמל, מים וגז.

עיצוב הפנים בשונה מאדריכלות לא עוסק בבניית החללים אלה בניראותם וירידה לפרטי פרטים בכל בית, מעצבי הפנים משנים את עיצוב הבית מפעם לפעם לפי בקשת הלקוח ולפי תקציבו.

בשנים האחרונות עיניין עיצוב הבית הגיע לקהלי יעד רבים חדשים שלא הכירו בו עד השנים האחרונות ושעבורם מדובר היה במותרות. עיצוב הבית נהיה נגיש ואף מאפשר בעזרת סרטוני יוטיוב עם הדרכה קצרה לעשות זאת בעצמכם.

המטרה שלשמה אנו נעזרים בהום סטיילינג:

עם כמה תמונות יפות, רהיטים מתאימים, צבע בקירות משולב עם טקסטיל וכמה אקססוריז אנחנו יכולים להפוך את מקום מגורנו מדירה, לבית ולמקום שכיף לנו ואנחנו מרגישים בנוח לשהות בו, לא מרגישים אורחים בבית שלנו.

ההרגשה הזאת של משהו שלם ונעים מביאה את ההום סטיילינג למודעות רבה וצוברת תאוצה בשנים האחרונות. קהל הצרכנים התרחב וגם מספר נותני השרות ואיכותם גדלו מאוד. לעומת עיצוב פנים, מדובר בתהליך קצר יותר, ממוקד יותר וכזה שמתמקד במה שהסטיילינג יכול לחולל לא רק בחלל אלא גם בלב.

אחת הדרכים ליצור את תחושת הביתיות טמונה דווקא בריהיטי וינטג, כמובן שניתן לתת להם את הטאצ האישי והצעיר יותר וכאמור- כל המוסיף הרי הוא משובך!

גם היום בתקופת הסגרים והקורונה שמאריכה מן הרגיל את שהותנו בבית, חשוב לנו שהבית יהיה לנו למפלט- המקום הרגוע והשקט. אנשים רבים מרגישים מידי פעם את הצורך העז בשינוי, אך מופתעים לגלות שאפילו להחליף תמונה או להזיז את מיקומה של הספה מספקת את לנו אותו האפקט.
מעצבי הבית שהוכשרו לכך באים במטרה לספק את הרצון העז בשינוי מבלי לפנות לאדריכל ולהתחיל לשבור קירות- הכל נמצא בדברים הקטנים.
 עיצוב הבית יכול להיות פרי דימיונכם, כל דבר שיכול להוסיף ולגרום לבית שלכם להיראות ולהרגיש יותר כ"בית" בעבורכם.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן